Březen 2013

hello:)

30. března 2013 v 21:33 | Šárka) |  Píšu..
ahojteeee:* zas po dlouhé době co? já vim je to semnou hrozný! moc se omlouvám, ale když:/// znáte to ne.. a ted navíc ještě furt starosti se střední (školou), taky sem neměla nějak náladu na přidávání, nevěděla jsem furt co:// snad jste si mě nesmazali z affs:(* miluju svoje affs:* prominte:*, dneska asi po dlouhý době oběhnu, a budu doufat, že jste si mě nesmazali:D*:/*
A co se po té dlouhé době stalo?
1)poslala přihlášky na střední školy
2) přišel mi dopis z obchodky - takže jsem štastná, že moje přihláška dorazila:D**, z tý druhý ještě ne:)
3) byla na nákupech :D:* - koupila jsem si svetr a ryfle:)* ještě pojedu v týdnu si něco koupit:) takovou halenku-košili a pak ještě něco:))
4) pokouším se nějak držet dietuu - jo, konečně co, taky jsem chtěla začít pravidelně cvičit, byla jsem zatím běhat a párkrát jela na takovým kole, co máme doma nacvičení, podle váhy to vypadá, že už jsem zhubla 3 kila,juchuu:D jen tak dál:D musím se snažit!
5) no co dál, prostě se snažím ty poslední 3 měsíce přežít v týhle škole!:))
Od ted bych se už pokusila přidávat normálně, jako dřív:* Ale co ještě. Čekají mě přijmačky toho se bojím jako nejvíc,abych se vubec na tu školu dostalaa:( achjo. tak bych tam chtelaaa♥ no nic to by bylo asi vše..tak zatím pa:-*
no a na co se nejvíc těším? LÉTO! PRÁZDNINY! :))*

Hot or not 0.4

7. března 2013 v 11:39 | Šárka) |  Hot or Not
ahojte:-* už tu nebylo delší dobu nic do rubriky 'Hot or Not' tak jsem se rozhodla, že tam něco zase přidám:) Jsou to takové botky, a podzim, zimu, nebo jaro..třeba k nějakýmu pěknýmu kabátu:) jsou dost v módě, tak bych chtěla vědět, jestli se vám tahle móda líbí..Co mysíte Hot nebo Not?:D:)
tyjo, včera jsem byla u zubařeee, dost jsem se bála, ale pak to bylo docel v pohodě:)
to je fakt strašný, už je čtvrtek nééé:(( proč to tak rychle utíká?://

#sunny #sun #sunny ♥

5. března 2013 v 12:45 | Šárka) |  Píšu..
juuu, taky už jste tak rádi, že je krásně?:)♥ teda aspon u nás:) furt svítí sluníčko, je teplo, modrá obloha:)* včera jsme byli s kámoškou na procházce a fotit se:) dneska možná půjdeme zase je to fakt super!:-) a at už je takle pořáááád a sníh pryč!♥-,- taky bych si už dneska měla jít koupit barvu, mam odrosty jaxsviň :DD A co budete dělat vy? Máte taky jarní prázdniny?:))
tak paa a užívejte prázdnin (kdo má) a hezkýho počasííí♥:-**

Další nákupy)

3. března 2013 v 10:55 | Šárka) |  Móda
ahoooooj:* zase po dloué době co:D-___- tak ale znáte to ne?O_o No v týdu jsem byl v tom Liberci si něco koupit, nejdřív jsem koupila rámečky na fotky, musim dá babičkám, už jim to dlužim od Vánoc:DD:/ Tak jsem ráda, že jsem je sehnala:) A koupila jsem si triko s křížem za 329,- v New Yorker a pak takový ja nevim jak se to jmenuje, prostě se to dává po ty vytahaný tílka něco jak podprsenka:D (je tam obrázek, to s těma tílkama) za 179,- v New Yorker a byli tam dvě jedna růžova a jedna černá:)
pak mám v plánu si koupit asi příčesky v Kiku:D za 79,- proč ne:DD
Už máte někdo nový Bravíčko?:) Já jo, a je super kupte si ho!:) Já jsem si ho koupila,protože tam je Miley a je tam článek o tom, jak se s Liamem milujou a budouse brát♥:))